Career - open positions

Az AgResearch célja, hogy kísérlet szolgáltatóként a legjobb legyen Közép-Európában, partnerei igényeit követve fejlődjön, minőségi etalonná váljon a szakmában.

Az alapítás óta eltelt 9 évben egy helyi kis vállalkozásból regionális céggé fejlődve 7 országban, valamint Latin-Amerikában is jelen vagyunk szolgáltatásainkkal. Ehhez a fejlődéshez minden kollégánk munkája hozzájárult!

At the moment we have open position:

  • Kísérleti gépésztechnikus

Kísérleti gépésztechnikus

Feladatok:

  • Szántóföldi kísérletek kivitelezése kísérleti hálózatunkban (Magyarország, Szerbia, Horvátország, Ausztria, Szlovákia, Románia, Bulgária):
    • Szántóföldi kisparcellás kísérletek kivitelezése
    • Aktív részvétel a vetőmagok, kísérletek előkészítésében
    • Vetés, aratás
      • Traktor vezetés
      • Vetés parcella vetőgéppel
      • Aratás parcellakombájnnal
      • Munkavégzés a szántóföldi kísérletezéshez szükséges valamennyi munkagéppel, eszközzel
    • Minden szükséges munka elvégzése a kísérletekben a vegetációs periódusban a kísérletszervező irányításával
    • Megfigyelések végzése a vegetáció alatt
  • Szerződéses, és alkalmi munkavállalók irányítása a kísérleti munkák kivitelezésénél
  • A kísérletekben megfigyelt adatok pontos dokumentálása és megosztása
  • Rendszeres kommunikáció a kísérlet szervezőkkel

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (mezőgazdasági gépész, gépszerelő)
  • Mezőgazdasági gyakorlat
  • Szervező képesség
  • Csapatjátékos szellem
  • Precíz, és önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség
  • Motiváció, és képesség új technikák megismerésére, használatára
  • Alkalmasság szántóföldi körülmények közötti szabadban történő munkavégzésre
  • Kreatív gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Alapszintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office)

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
  • "zöldkönyv” megléte permetezéshez

Amit ajánlunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes jövedelem, és juttatások
  • Folyamatos szakmai kihívások
  • Szakmai fejlődési és tanulási lehetőség

Kísérleti gépésztechnikus jelentkezés

Please fill this form and upload your files!
Please type your full name.

Invalid email address.

Invalid Input

Phone (like 203456789 or +36-20/123-4567)

Visitors

Yield Trial

AgReserach Yield Trials Maize Yield trial with observations in Maize. +

AgReserach Yield Trials Sunflower Yield trial with observations in Sunflower. +

AgReserach Yield Trials Soybean Yield trial with observations in Soybean. +